Sealab Sealab Sealab

Czujniki i systemy wykrywania gazu i inne produkty

Skuteczne zabezpieczenie obiektu przed pożarem jest priorytetem, gdyż stanowi gwarancję bezpieczeństwa ludzi i mienia. Jest ono szczególnie ważne w przypadku jednostek pływających, które mają znacznie ograniczone możliwości ewakuacji. Obecnie do ochrony takich obiektów stosuje się innowacyjne systemy wykrywania gazu, systemy próbkowania, gaszenia, a także czujniki płomieniowe czy sygnalizatory Ex najnowszej generacji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym są one wyjątkowo czułe i precyzyjne. Dlatego czujniki gazu gwarantują skuteczną ochronę w środowiskach o bardzo wysokim zagrożeniu zarówno samozapłonem, jak i wybuchem. 

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz zautomatyzowanych systemów alarmowych, przeciwpożarowych i monitorujących. Projektujemy, wdrażamy i serwisujemy systemy wykrywania gazu czy systemy gaszenia w budynkach lądowych oraz w przemyśle stoczniowym. Wyposażamy je w najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak czujniki płomieniowe czy sygnalizatory Ex. Tworząc projekty, ściśle współpracujemy z firmami Autronica, Kidde i E2S. Innowacyjne technologie wdrażamy na całym świecie. Zapraszamy również do zapoznania się z listą naszych realizacji. 

Sygnalizatory Ex i E2S

W ofercie mamy również sygnalizatory optycznie i akustyczne firmy E2S. Urządzenia są wyposażone w specjalne, ognioodporne i iskrobezpieczne obudowy. Dlatego mogą być stosowanie w obszarach mieszanin gazów palnych i pyłów. Produkty z tej serii są gotowe do natychmiastowej instalacji i pracy w strefach Ex zagrożonych wybuchem.
Sprzedajemy zarówno samodzielne sygnalizatory Ex, jak i budujemy przy ich użyciu systemy automatyki alarmowej.

Sealab Sp. z o. o., ul. Wodnika 54, 80-299 Gdańsk