Gazowy system próbkowania Gazowy system próbkowania Gazowy system próbkowania

OMICRON GAS SYSTEM OGS 3.1 to najnowsza wersja trzeciego skomputeryzowanego systemu do próbkowania gazu opracowanego przez firmę.
OGS 3.1 jest przeznaczony do instalacji na stałe. Różne modele i opcje obejmują większość aplikacji. Jest szczególnie odpowiedni do monitorowania pustych przestrzeni i zbiorników, które normalnie powinny być wolne od gazu. Może być dostarczony z maksymalnie 48 punktami próbkowania i monitorować jednocześnie do trzech różnych rodzajów gazów. Przykładowe punkty mają łatwą indywidualną regulację poziomów alarmowych gazu, czasów próbkowania i oczyszczania.
OGS 3.1 opiera się na metodzie skanowania. Oznacza to, że różne punkty próbkowania są połączone z czujnikiem (-ami) gazu w cyklicznej kolejności. System może być wyposażony we wszystkie typy / technologie czujników gazowych z wyjściami 4-20mA. Czujnik gazu na podczerwień jest standardem do wykrywania gazów węglowodorowych.
OGS 3.1 może być dostarczony w dwóch podstawowych wersjach, w wersji Split lub alternatywnie w wersji Combined. W wersji Split wszystkie mechaniczne i pneumatyczne komponenty są montowane w oddzielnej szafce, szafce detektora. Jest on elektrycznie połączony z szafą wyświetlającą, która obejmuje funkcje sterowania zasilaniem i panel operatora.
Wersja łączona zawiera wszystkie elementy w jednej szafce z panelem operatora zamontowanym w drzwiach. Ponadto wymaga to zewnętrznej szafki sterowania zasilaniem i interfejsu, aby zapewnić całkowite wyłączenie zasilania szafy wykrywacza w przypadku wykrycia wycieku gazu wewnątrz szafy.
Wersja Split jest preferowana, a także najlepiej pasuje, jeśli panel operatora ma być montowany w obszarze z obecnym personelem, ponieważ oddzielna gablota nie wytwarza żadnego hałasu.

Zdjęcia systemu: 
Gazowy system próbkowania
Pobierz dokumentacje: 
Sealab Sp. z o. o., ul. Koperkowa 57, 81-589 GDYNIA